برگزاری مجازی جشنواره فرشتگان ماندگار ایران با هدف حمایت از کادر درمان

نخستین جشنواره ملی فرهنگی هنری  فرشتگان ماندگار ایران با رویکرد حمایت از کادر درمان به صورت مجازی برگزار شد
«سهیلا لطیفی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری ایرنا با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره ملی فرشتگان ماندگار ایران اظهار کرد: این جشنواره با رویکرد حمایت از کادر درمان در این شرایط سخت کرونایی به صورت کاملا خیریه و معنوی به صورت مجازی برگزار شد.
دبیر نخستین جشنواره ملی فرهنگی هنری فرشتگان ماندگار ایران افزود: هدف از این برگزاری این جشنواره انعکاس زحمات و ایثار و جانفشانی کادر درمان با زبان هنر در بخش‌های مختلف هنری است.
لطیفی اضافه کرد: رقابت دوستانه در چهار بخش صوتی، نوشتاری، فیلم و هنرهای تجسمی بوده و علاقه‌مندان زیادی آثار خود به دبیرخانه ارسال و در پیج اینستاگرامی هنر ماندگار بارگزاری کردند که سپس توسط داوران مورد بررسی قرار گرفت.
وی با اشاره به دبیران هنری و اجرایی، داوران و عوامل برگزاری این جشنواره عنوان کرد:دکتر آنا دیلمی و دکتر محمد مهدی زمانی دبیران علمی و سخنران، دکترفریبا غروی دبیر فرهنگی ودکتر رویا وکیلی، بهنوش صادقی، سیروس رجبی و امیر بزمی‌پور به عنوان داوران جشنواره انتخاب و معرفی شده‌اند.
دبیر نخستین جشنواره ملی فرشتگان ماندگار ایران با بیان اینکه در مرحله اول این جشنواره تعدادی از آثار به عنوان کاندید برتر معرفی شدند ابراز کرد: این جشنواره بدون دریافت وجهی از شرکت‌کنندگان و به صورت کاملا رایگان برگزار شد و جز چندتن از پزشکان و همکاران کادر درمانی، مسئول یا ارگان یا اسپانسر مالی از این جشنواره حمایت نکرده است.
 وی ادامه داد: در حال حاضر بانی جشنواره جوایزی برای آثار برتر در نظر دارد که به محض عادی شدن شرایط و برگزاری مراسم اختتامیه به صورت حضوری با حضور علاقه‌مندان و مهمانان ویژه به منتخبان اهدا خواهد شد 
لطیفی در پایان از تمامی هنرمندان و ورزشکاران و دست‌اندر کاران وزارت بهداشت دعوت کرد که به خاطر حمایت و قدردانی از کادر درمان به جشنواره فرشتگان ماندگار ایران بپیوندند و حامی آن باشند چرا که این جشنواره صرفا یک مسابقه مجازی نیست بلکه یک جشنواره معتبر کشوری برای قدردانی از مدافعان سلامت کشور است

مراسم اختتامیه همزمان با روز پرستار در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۹ بصورت مجازی برگزار خواهد شد

اطلاعات بیشتر از طریق پیج اینستاگرامی @artmandegar

یک دیدگاه برای “برگزاری مجازی جشنواره فرشتگان ماندگار ایران با هدف حمایت از کادر درمان”

  1. ماندگار

    باتشکر از دست اندرکاران این جشنواره

پیام بگذارید